Kraj za Matea Kovačića

Real Madrid u polufinalu, Modrić igrač utakmice i autor sjajne asistencije

13.04.2022.

Hrvatski kapetan Luka Modrić nastavlja lov na peti naslov Lige prvaka, nakon što je odličnom partijom dao doprinos prolasku protiv Chelseaja Matea Kovačića.

Luka Modrić i Mateo Kovačić sastali su se u četvrtinalu Lige prvaka, a nakon uzvrata u Madridu kapetan Vatrenih imao je više razloga za slavlje - Real Madrid izbacio je Chelsea unatoč porazu 3:2 u produžecima.

Chelsea je vodio 3:0, pri čemu je upravo Kovačić uposlio Wernera za treći pogodak, da bi desetak minuta prije kraja Modrić izvrsnom asistencijom desnom vanjskom pronašao Rodryga za 3:1 i produžetke. Potom je Benzema postigao pogodak vrijedan polufinala.

Modrić je igrao do kraja utakmice, dok je Kovačić zamijenjen u 106. minuti. Real Madrid u polufinalu čeka boljeg iz ogleda Manchester Cityja i Vrsaljkovog Atletico Madrida.