Vizinger strijelac u Austriji

Perišić asistirao za bod protiv Chelseaja, Sučić i Ljubičić u pobjedama

14.08.2022.

Ivan Perišić u posljednjim je trenucima dvoboja pomogao svom Tottenhamu izbjeći poraz od Chelseaja, a učinkoviti su bili i hrvatski nogometaši u Austriji.

Chelsea i Tottenham odigrali su u nedjelju 2:2, a hrvatski reprezentativac Ivan Perišić u igru je ušao u 79. minuti umjesto Sona, kada je njegova momčad gubila 2:1.

U šestoj minuti sudačke nadoknade upravo je Perišić ubacio, a Kane pogodio za izjednačenje i podjelu bodova. Mateo Kovačić zbog ozljede nije konkurirao za utakmicu.

Luka Sučić asistirao je za vodeći pogodak RB Salzburga u domaćoj ligaškoj pobjedi (2:1) protiv Wolfsbergera. Strijelac je bio Pavlović, potom je na 2:0 povisio Šeško, a poraz gostiju ublažio je Dario Vizinger u sudačkoj nadoknadi, svojim prvim pogotkom ove sezone.

Svoje je uspješne nastupe u redovima LASK-a nastavio Marin Ljubičić, koji je u domaćoj pobjedi (2:1) protiv Rapida ubilježio asistenciju za drugi pogodak momčadi iz Linza.