Odlična forma

Kramarić strijelac i asistent za Hoffenheim, Perišić asistent za Tottenham

20.08.2022.

Hrvatski reprezentativci Andrej Kramarić i Ivan Perišić bili su raspoloženi u prvenstvenim pobjedama svojih momčadi.

Andrej Kramarić bio je strijelac i asistent u uvjerljivoj gostujućoj pobjedi (3:0) Hoffenheima nad Bayerom iz Leverkusena. Hoffenheim je poveo sjajnim golom petom Baumgartnera u 9. minuti, a Kramarić pogotkom iz blizine u 35. minuti povećao vodstvo svoje momčadi. Konačnih 3:0 postavio je Rutter u 78. minuti na asistenciju hrvatskog napadača. Kramarić je igrao do 85. minute.

Ivan Perišić nastavlja s odličnim partijama za Tottenham. U trećem kolu Premierlige bio je asistent za pobjedonosni pogodak Spursa protiv Wolverhamptona (1:0). Poslije izvedenog udarca iz kuta s lijeve strane u 64. minuti, hrvatski reprezentativac odlično se snašao i prebacio loptu glavom do neometanog Kanea koji je iz blizine zatresao mrežu. Perišić je za Tottenham igrao do 75. minute.