Ovacije suparničkih navijača

Fantastičan pogodak, prekrasna asistencija: nove čarolije Luke Modrića

20.08.2022.

Luka Modrić oduševio je svojom partijom u Vigu, pogotkom i asistencijom u visokoj pobjedi Real Madrida.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić opet je briljirao u dresu Real Madrida, koji je domaću Celtu svladao rezultatom 4:1.

Nakon uvodnog pogotka Benzeme s bijele točke, te poravnanja Aspasa na isti način s druge strane, upravo je Modrić u 41. minuti fantastičnim pogotkom izvan kaznenog prostora vratio prednost svojoj momčadi.

U 56. minuti prekrasno je asistirao Viniciusu Junioru za 3:1, a nakon što je precizan bio i Valverde, Modrić je zamijenjen te je dobio ovacije domaće publike u Vigu.

Real Madrid tako je krenuo u obranu naslova španjolskog prvaka s dvije uzastopne gostujuće pobjede.