Reprezentativci na djelu

Vida asistirao u debiju, Barišić i Čolak dali doprinos za bod

21.08.2022.

Domagoj Vida vrlo je uspješno odradio prvi nastup za novu momčad, a Borna Barišić i Antonio Mirko Čolak bili su među ključnim figurama Rangersa kod Hiberniana.

U prvom kolu grčkog nogometnog prvenstva Domagoj Vida odigrao je prvu službenu utakmicu u dresu atenskog AEK-a, koji je na gostovanju kod Lamije slavio 3:0.

Vida je igrao do 83. minute, a deset minuta ranije odličnim je prolaskom po desnoj strani uposlio strijelca trećeg pogotka žuto-crnih, Pinedu.

Asistenciju je ove subote upisao i Borna Barišić, u ligaškom remiju Hiberniana i Rangersa (2:2). S lijeve je strane ubacio Lawrenceu za drugi pogodak svoje momčadi, a za prvi je zaslužan i Antonio Mirko Čolak, koji je krajem prvog poluvremena izborio kazneni udarac - u vodeći pogodak pretvorio ga je Tavernier.

Barišić je igrao cijelu utakmicu, Čolaka je u 62. minuti zamijenio Morelos, a u momčadi Hiberniana od 28. minute igrao je Marijan Čabraja.