Bavarci raspucani u Bochumu

Prva Vidovićeva asistencija za Bayern, Juranović otvorio ovosezonski konto

21.08.2022.

Josip Juranović pomogao je Celticu zapečatiti pobjedu nad Heartsom, dok je mladi Gabriel Vidović upisao prvu asistenciju u seniorskoj momčadi Bayerna.

U četvrtom kolu škotskog prvenstva Celtic je kod kuće svladao Hearts 2:0, a nakon vodećeg pogotka Furuhashija, Giakoumakis je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade ispisao na semaforu konačni rezultat.

Pritom mu je asistirao hrvatski reprezentativac Josip Juranović, koji je odigrao cijelu utakmicu, a bila mu je to prva ovosezonska asistencija.

Prvu je bundesligašku asistenciju upisao Gabriel Vidović, koji je na gostovanju Bayerna kod Bochuma u igru ušao u 72. minuti umjesto Manea, te samo četiri minute poslije brzim potezom uposlio Gnabryja, strijelca za završnih 7:0.

Od 62. minute za Bayern je igrao i Josip Stanišić, koji je zamijenio Hernandeza, a Bavarci na tablici vode sa sve tri pobjede u prva tri kola i ukupnom gol-razlikom 15:1.