Pobjeda Real Madrida u Škotskoj

Ta čarobna vanjska: Luka Modrić "počastio" i Celtic

06.09.2022.

U prvom kolu Lige prvaka hrvatski kapetan Luka Modrić postigao je još jedan pogodak svojim specifičnim potezom.

Aktualni europski prvak Real Madrid pobijedio je na gostovanju kod Celtica 3:0, a strijelac drugog pogotka za Španjolce bio je Luka Modrić, koji je spretnom reakcijom u šesnaestercu osigurao prostor za svoj poznati udarac "vanjskom".

Lopta je završila u mreži, a Modrić je igrao do 80. minute, kada ga je zamijenio Asensio. U redovima Celtica cijelu je utakmicu odradio Josip Juranović.

Grupnu fazu uspješno je otvorio i Šahtar Igora Jovićevića, Darija Srne i Nevena Đuraseka - Ukrajinci su s visokih 4:1 slavili na gostovanju kod Gvardiolovog Leipziga.

Đurasek je igrao od 62. minute, a Gvardiol je ostao među pričuvama njemačkog predstavnika.