Prva pobjeda Kovačevog sastava

Kramarić načeo Mainz, Brekalo asistent za pobjedu

10.09.2022.

Andrej Kramarić postigao je svoj drugi bundesligaški pogodak ove sezone, a Josip Brekalo dao je veliki doprinos prvoj pobjedi Wolfsburga.

Hoffenheim je na svom terenu svladao Mainz 4:1, a nakon što je propustio realizirati kazneni udarac krajem prvog dijela, Andrej Kramarić pogodio je za vodstvo u 53. minuti dvoboja.

Kramarić je igrao do 70. minute, a Hoffenheim je bodovno poravnat s Bayernom, Freiburgom i Borussijom (D) na vrhu poretka.

Na gostovanju u Frankfurtu, prvu je ovosezonsku pobjedu ubilježio Wolfsburg Nike Kovača, a u početnoj postavi bili su i Josip Brekalo i Bartol Franjić.

Upravo je Brekalo nakon sat vremena igre asistirao Lacroixu za jedini pogodak na utakmici (1:0), vrijedan sva tri boda.