Uspješni hrvatski napadači u Bundesligi

Beljo donio pobjedu Augsburgu, Kramarić s bijele točke pomogao Hoffenheimu

06.05.2023.

Andrej Kramarić i Dion Drena Beljo u subotu su slavili svoje pogotke i pobjede svojih momčadi.

Andrej Kramarić dao je doprinos uspjehu svog Hoffenheima protiv Eintrachta: u pobjedi 3:1 realizirao je kazneni udarac u 41. minuti, ispisavši tada na semaforu 2:0 za domaćine.

Napadač Vatrenih igrao je do 78. minute, a Kristijan Jakić i Hrvoje Smolčić zbog ozljeda nisu konkurirali za sastav momčadi iz Frankfurta.

Augsburg je na svom terenu pobijedio Union Berlin 1:0, pri čemu je jedini strijelac na utakmici bio Dion Drena Beljo, koji je igrao do 85. minute dvoboja.

Igrala se 53. minuta kada je ubačaj s desne strane odličnom reakcijom proslijedio u mrežu za sva tri boda. S druge je strane Josip Juranović odradio cijeli susret.