Hrvatski doprinos pobjedama

Perišić asistent u dramatičnom preokretu Tottenhama, Majer protiv Uniona

16.09.2023.

Hrvatski reprezentativci Ivan Perišić i Lovro Majer asistirali su u pobjedama svojih klubova, Tottenhama i Wolfsburga.

Tottenham je do osme minute sudačke nadoknade gubio od Sheffield Uniteda 1:0, a tada je Ivan Perišić izveo udarac iz kuta koji Richarlison glavom pretvara u izjednačenje.

Dvije minute poslije Kuluševski je dovršio dramatičan preokret Tottenhama i osigurao domaćinu sva tri boda, a Perišić je u igru bio ušao u 80. minuti dvoboja umjesto Solomona.

Wolfsburg je istim rezultatom (2:1) nadjačao Union Berlin u četvrtom kolu Bundeslige, pri čemu je u 12. minuti asistent Windu za vodstvo domaćina bio Lovro Majer.

Majera je u 72. minuti zamijenio Tomas, dok je u redovima gostiju od 73. minute igrao Josip Juranović.