Međunarodni turnir u Umagu

Hrvatska otvorila nastup pobjedom nad Nizozemskom

11.10.2023.

Mlada hrvatska U-18 reprezentacija otvorila je nastup na međunarodnom turniru u Umagu pobjedom nad Nizozemskom (3:2).

Izabranici Roberta Jarnija slavili su u utakmici koju je obilježila uzbudljiva završnica. Naime, nakon što je Hrvatska na poluvremenu imala veliku prednost zahvaljujući pogocima Lea Rimca (7’) i Tonija Majića (19’), Nizozemci su uspjeli smanjiti (Ugwu 60’), a onda i izjednačiti rezultat u drugoj minuti sudačke nadoknade (Konadu). Hrvatska je, međutim, minutu poslije pogotkom Marina Skelina ipak došla do pobjede.

Sljedeću utakmicu Hrvatska igra 14. listopada protiv Norveške.

Hrvatska je igrala u sastavu: Letica, Hodak, Skelin, Utrobičić, Levak (90’ Lesjak), Majić (40’ Reić), Lalić (66’ Ivančić), Rimac (55’ Živković), Mikolaj, Kljajić (55’ Žeravica), Baždarić (55’ Ivković).