Hoffenheim pobijedio Bochum

Igrač utakmice: Kramarić postigao peti bundesligaški pogodak

08.12.2023.

Hrvatski reprezentativac odigrao je još jednu odličnu utakmicu u njemačkom prvenstvu te uz postignuti pogodak proslavio pobjedu svog Hoffenheima nad Bochumom.

U prvoj utakmici 14. kola njemačkog nogometnog prvenstva Hoffenheim je svladao Bochum 3:1, a nakon autogola Mašovića za vodstvo, u 43. minuti u strijelce se upisao napadač Vatrenih Andrej Kramarić.

Kramarić je pred suparničkim vratima odlično prevario svog čuvara, a potom poslao loptu u bliži kut za povećanje prednosti na 2:0. Treći pogodak Hoffenheima potpisao je Bebou,  a Kramarić je igrao do 88. minute dvoboja.

To mu je bio peti ovosezonski pogodak, a ujedno je proglašen i najboljim igračem utakmice. Hoffenheim na tablici drži šestu poziciju, s dva boda manje i utakmicom više od Borussije iz Dortmunda.