Hrvatski kapetan igrač utakmice

Sjajna asistencija i pogodak: Briljantna Modrićeva izvedba u pobjedi nad Villarrealom

17.12.2023.

Luka Modrić ne prestaje oduševljavati - ove je nedjelje brojne pohvale zaslužio izvanrednim nastupom protiv Villarreala.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacija Luka Modrić odigrao je cijeli prvenstveni dvoboj protiv Villarreala, a u 25. minuti efektnim je ubačajem asistirao Bellinghamu za vodeći pogodak.

Nadalje, u 68. minuti preciznim je prizemnim udarcem iz šesnaesterca postavio konačni rezultat (4:1), a za svoj je nastup dobio i najbolje ocjene.

Real Madrid tom je pobjedom zauzeo vrh poretka Primere, s bodom više i utakmicom više od Girone.