Važan doprinos uspjehu

Pašalić i Ivanušec asistirali u pobjedama Atalante i Feyenoorda

11.02.2024.

Hrvatski reprezentativci Mario Pašalić i Luka Ivanušec upisali su u nedjelju važne asistencije za svoje momčadi.

Atalanta je na gostovanju kod Genoe slavila rezultatom 4:1, a Mario Pašalić uposlio je strijelca De Ketelaerea u 22. minuti utakmice, za vodeći pogodak momčadi iz Bergama.

Pašalić je odigrao cijelu utakmicu uz vrlo dobre ocjene, dok je Milan Badelj kao kapetan Genoe igrao do 63. minute dvoboja. Atalanta na tablici Serie A drži visoko četvrto mjesto.

Feyenoord i Sparta odigrali su gradski derbi u Rotterdamu, a momčad Luke Ivanušeca pobijedila je 2:0. Za vodstvo se pobrinuo Hancko u 57. minuti, dok je Ivanušec u igru ušao u 62. minuti. Samo minutu poslije, lijepo je asistirao strijelcu Geertruidi za konačni rezultat.

Na ljestvici nizozemskog prvenstva Feyenoord je drugi, iza vodećeg PSV-a, a ispred Twentea.