PRIJATELJSKA UTAKMICA

Hrvatska U-21 reprezentacija izgubila od Švedske

11.06.2024.

Hrvatska U-21 reprezentacija upisala je poraz od Švedske 2:5 u prijateljskoj utakmici u Sesvetama.

Švedska je povela već u sedmoj minuti preko Bolina, da bi prvi pogodak za Hrvatsku u 32. minuti postigao Luka Škaričić. Za vodstvo izabranika Dragana Skočića od 2:1 zabio je Matija Frigan u 45. minuti, no već početkom drugog poluvremena izjednačio je Gul. Samo minutu kasnije, za vodstvo Švedske zabija Bolin, a kasnije su golove zabili Sher i Rouhi.

Sljedeći nastup hrvatska U-21 reprezentacija imat će 5. rujna protiv Farskih otoka u kvalifikacijskom dvoboju za plasman na Europsko prvenstvo.

HRVATSKA (U-21) - ŠVEDSKA (U-21) 2:5

Stadion Sesvete. Sudac: Ante Čulina. Strijelci: Škaričić (32'), Frigan (45'); Bolin (7', 52'), Gul (51'), Sher (74'), Rouhi (85')