WU15 RAZVOJNI TURNIR

Tri pogotka za pobjedu protiv Walesa u Ivanić Gradu

27.08.2024.

Hrvatska ženska reprezentacija uzrasta do 15 godina slavila je u drugom od tri susreta protiv Walesa na Uefinom razvojnom turniru u Ivanić Gradu.

Reprezentacija WU-15 pobijedila je Wales u drugoj utakmici Uefinog razvojnog turnira s 3:0. Elena Nikšić postigla je prvi pogodak za Hrvatsku u 23. minuti, da bi se rezultat povećao samo tri minute kasnije pogotkom Jane Vujičić. Konačnih 3:0 postavila je Dora Marta Pecić u 59. minuti.

WALES WU-15 - HRVATSKA WU-15, 0:3

Stadion: NK Naftaš, Ivanić Grad
Sutkinja: Sabina Bolić
Strijelkinje: Nikšić 23', Vujičić 26', Pecić 59'

WALES

Bryan, Webber-Shaw (Haskett 62'), Collins (Low 79'), Whiteway (Jones 15'), Ford, Remmer (Thomas 37'), Griffiths (Sampson 79'), Jones (Deacon 62'), Edwards (Yau 46'), Egan (Caswell 46'), Rees

HRVATSKA

Oremuš, Dukan (Stazić 46'), Pavlak (Škrlec 70'), Nikšić (Surjan 64'), Čikvar (Haramina 64'), Bubica (Fiškuš 75'), Vujičić (Jonjić 46'), Pecić, Madić, Kolarik (Negotić 46'), Valentić (Golubić 46')

Nakon poraza od Poljske i pobjede protiv Walesa, Hrvatskoj slijedi još jedan susret na razvojnom turniru, i to protiv Slovenije.