Poraz Hoffenheima

Kramarić vodeći strijelac Bundeslige: četvrti pogodak sezone postigao Eintrachtu

31.08.2024.

Novi pogodak Andreja Kramarića nije bio dostatan Hoffenheimu na prvenstvenom gostovanju u Frankfurtu.

Nakon hat-tricka za pobjedu protiv Holstein Kiela u prvom kolu, Andrej Kramarić opet se upisao u listu strijelaca. Hoffenheim je u drugom bundesligaškom kolu poražen kod Eintrachta 3:1, a hrvatski napadač precizan je bio u 54. minuti.

Na drugoj vratnici dočekao je ubačaj Hložeka i rutinski ga proslijedio u mrežu, a strijelci za domaćina bili su Ekitike, Larsson i Marmoush.

Kramarić je odigrao cijelu utakmicu, a Igor Matanović igrao je od 65. minute u dresu Eintrachta.