PETI OVE SEZONE

Beljo zabio u pobjedi Rapida

21.10.2024.

U završnom susretu 10. kola austrijskog nogometnog prvenstva, Rapid je slavio protiv Hartberga rezultatom 2-1. Prvi pogodak za domaći sastav postigao je hrvatski napadač Dion Drena Beljo u 15. minuti te doveo svoju momčad u vodstvo.

Ovaj gol bio je Beljin peti ove sezone u austrijskoj Bundesligi, čime je zauzeo četvrto mjesto na ljestvici najboljih strijelaca. Uz to,

Beljo je iskoristio dodavanje Langa te preciznim udarcem uz desnu stativu zatresao mrežu. Međutim, slavlje domaćina nije dugo potrajalo, jer je Kainz u 21. minuti, nakon asistencije Mijića, izjednačio rezultat.

U 85. minuti Rapid je ponovno poveo s 2:1. Strijelac odlučujućeg pogotka bio je Bischof. Nedugo nakon tog gola, Beljo je zamijenjen, a umjesto njega na teren je ušao Wuembrand.