Perišić i Olić poraženi kod Schalkea

Kranjčar asistent u golovima bogatom remiju QPR-a

01.02.2014.

Hrvatski reprezentativac Niko Kranjčar dao je svoj obol osvojenom bodu Queens Park Rangersa, koji su s Burnleyjem odigrali 3:3.

Queens Park Rangersi, koji drže drugo mjesto na tablici Championshipa, drugog razreda engleskog nogometa, ugostili su u subotu momčad Burnleyja te odigrali bez pobjednika.

Za prvi pogodak domaćina asistirao je hrvatski reprezentativac Niko Kranjčar, koji je u sedmoj minuti ubacio iz kornera, a Doyle je pospremio loptu u mrežu.

U 25. minuti izjednačio je Ings, a ubrzo je Kranjčar izveo novi udarac iz kuta, Hill je prebacio loptu, a Dunne donio zabio za 2:1.

U nastavku, Vokes je s dva pogotka unutar samo osam minuta donio preokret te je Burnley poveo 3:2, a konačni je rezultat postavio Maiga desetak minuta prije kraja. Kranjčar je odigrao svih 90 minuta.

Važnu je ulogu za pogodak Wolfsburga u bundesligaškom susretu kod Schalkea odigrao Ivan Perišić, čiji je udarac sredinom drugog poluvremena domaći vratar obranio, a na odbijenu je loptu stigao Arnold i zatresao mrežu. No, Schalke je zahvaljujući golovima Santane i Boatenga pobijedio rezultatom 2:1. Perišić je igrao cijelu utakmicu, a Olić je igrao prvih sat vremena.