Pogodak mladog napadača

Stipe Perica potvrdio pobjedu NAC Brede

09.02.2014.

Mladi hrvatski reprezentativac Stipe Perica upisao se u listu strijelaca u 23. kolu nizozemskog nogometnog prvenstva.

NAC Breda ugostila je u subotu navečer momčad Rode i stigla do vrijedna tri boda te na tablici drži deveto mjesto.

U prvom poluvremenu pogodaka nije bilo, a sredinom nastavka domaći je trener s klupe ubacio dva džokera u igru, Tighadouinija i mladog hrvatskog reprezentativca Stipu Pericu, koji u NAC Bredi igra kao posuđeni igrač engleskog velikana Chelseaja.

Tighadouini je za 1:0 zabio u 72. minuti, a Perica je za konačnih 2:0 bio precizan u 86. minuti susreta.

Perici je to bio peti prvenstveni pogodak ove sezone, a prvi je sredinom rujna također zabio Rodi, u gostujućoj pobjedi 5:1. U međuvremenu je pogađao mreže Heraclesa, Go Ahead Eaglesa i Groningena.