Novi dobar nastup

Modrić sudjelovao pogotkom u pobjedi Reala

16.02.2014.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić ugradio je jedan pogodak u pobjedu Real Madrida na gostovanju kod Getafea.

U 24. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid osvojio je nova tri boda, uz novi dobar nastup hrvatskog reprezentativca Luke Modrića.

Već u petoj minuti Jese je doveo Real Madrid u vodstvo, a na 2:0 povisio je Benzema u 27. minuti.

U 66. minuti Marcelo je proslijedio loptu Modriću, a on preciznim udarcem s dvadesetak metara postavlja konačnih 3:0.

Modrić je u 75. minuti dobio i žuti karton, da bi u 80. minuti napustio igru. Umjesto njega ušao je Illarramendi.

Sammir je svih 90 minuta proveo na klupi Getafea.

Ovom se pobjedom Real Madrid bodovno izjednačio s vodećim dvojcem Primere, Barcelonom i Atletico Madridom. Sve tri momčadi imaju po 60 bodova.