Remi Seville bez pogodaka

Rakitić promašio kazneni udarac, debi Petrića, prvijenac Vukušića

17.02.2014.

U svojim su novim klubovima u nedjelju debitirali Mladen Petrić i Ante Vukušić, koji se odmah upisao u strijelce, a Ivan Rakitić propustio je realizirati kazneni udarac za Sevillu.

U pretposljednjem susretu 24. kola Primere Sevilla je ugostila Valenciju, a utakmica je završila bez pobjednika i bez pogodaka.

Hrvatski reprezentativac i kapetan Seville Ivan Rakitić imao je sredinom drugog poluvremenu priliku za pogodak s 11 metara, no vratar Valencije Diego Alves pogodio je stranu i obranio kazneni udarac.

Obje su momčadi završile s desetoricom igrača na terenu, zbog isključenja Coste i Čeriševa, a Rakitić je odigrao cijeli susret.

U dresu Panathinaikosa debitirao je napadač Mladen Petrić. Panathinaikos je slavio kod Panthrakikosa 2:0, golovima Karelisa u prvom i Ajaguna u drugom dijelu.

Petrić je u igru ušao u 74. minuti umjesto Karelisa, a cijelu su utakmicu za Atenjane odigrali Danijel Pranjić i Gordon Schildenfeld.

Ante Vukušić upisao je na gostovanju kod Young Boysa prvi nastup na posudbi u švicarskom prvoligašu Lausannei. Odigrao je svih 90 minuta, a u 28. minuti postigao je i prvi pogodak. Našao se na pravom mjestu na drugoj vratnici nakon ubačaja s desne strane. Momčad Lausanne tim je pogotkom smanjila rezultat na 2:1, no naposljetku je poražena 5:3.