Prijateljski poraz

Slovenci golom u 90. minuti svladali Hrvatsku U-21

05.03.2014.

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija gostovala je u Sloveniji te u prijateljskoj utakmici protiv svojih domaćina ubilježila poraz od jednog pogotka razlike.

SLOVENIJA U-21 - HRVATSKA U-21 2:1 (0:0)
Koper, stadion Bonifika.
Prijateljska utakmica.

Strijelci: 1:0 - Majer (50'), 1:1 - Čanađija (88'), 2:1 - Rajsel (90')

Slovenija: Jug, Palčič, Mitrovič, Kranjc, Janža, Žibert, Vrhovec, Verbič, Zajc, Pučko i Žurej. (Još su igrali: Cotman, Klinar, Majer, Trajkovski, Derviševič, Črnigoj, Benedičič, Šme, Rajsel i Dobrovoljc).

Hrvatska: Zelenika, Gorupec, Datković, Župarić, Milić, Bradarić, Begonja, Pjaca, Pašalić, Šitum i Perica. (Još su igrali: Sluga, Miloš, Pavić, Radošević, Mišić, Pavičić, Čanađija, Kolar, Mitrović i Mlinar).

Izabranici Nenada Gračana poraženi su u prijateljskoj utakmici u Koperu rezultatom 2:1, nakon što je prvi dio susreta završio bez pogodaka.

Slovence je u vodstvo doveo Majer u 50. minuti, da bi u samoj završnici, u 88. minuti, Čanađija udarcem u gornji lijevi kut pogodio za poravnanje na 1:1.

Međutim, u 90. minuti Rajsel pronalazi put do hrvatske mreže za konačnu pobjedu mlade reprezentacije Slovenije.