Pogodak hrvatskog napadača

Wolfsburg preokretom do slavlja, Olić strijelac

29.03.2014.

Hrvatski napadač Ivica Olić pogotkom je pomogao Wolfsburgu preokrenuti utakmicu protiv Eintrachta iz Frankfurta.

U 28. kolu njemačkog nogometnog prvenstva Wolfsburg je na svom terenu ugostio momčad Eintrachta iz Frankfurta, koja je povela u 11. minuti, preko Aignera.

No, u nastavku je uslijedio preokret.

U 69. minuti s desne je strane ubacio De Bruyne, a hrvatski reprezentativac Ivica Olić pred golom je podmetnuo nogu i zatresao protivničku mrežu.

U samoj završnici utakmice Naldo je bio precizan za 2:1 te su sva tri boda ostala Wolfsburgu.

Ivica Olić i Ivan Perišić susret su počeli u udarnoj postavi domaćina. Olić je igrao do kraja, dok je Perišića u 78. minuti zamijenio Ochs.

Wolfsburg na tablici drži peto mjesto, s bodom zaostatka za četvrtoplasiranim Bayerom iz Leverkusena.