Hull City izborio bod

Nikica Jelavić precizan protiv Stoke Cityja

24.08.2014.

Hull City i Stoke City odigrali su neriješenih 1:1 u drugom kolu engleskog prvenstva, a jedini je strijelac za domaćine bio Nikica Jelavić.

Unatoč isključenju Chestera već u 15. minuti, Hull City je na svom terenu osvojio bod protiv gostiju iz Stokea, odigravši 1:1.

Tigrove je u vodstvo doveo hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić, koji je 42. minuti pospremio odbijenu loptu u mrežu, poslije udarca Huddlestonea i obrane Begovića.

Tu je prednost Hull City držao sve do šest minuta prije kraja utakmice, kada Shawcross pogađa i osigurava remi.

Jelavić je igrao u početnoj postavi svog kluba, a u 81. minuti zamijenio ga je Boyd. Nakon gostujuće pobjede nad Queens Park Rangersima u prvom kolu, Hull City tako ima četiri boda na svome kontu.