Pogoci hrvatskih napadača

Mandžukić ublažio poraz Atletica, Jelavić potvrdio pobjedu Hulla

04.10.2014.

Reprezentativni napadači Mario Mandžukić i Nikica Jelavić postigli su pogotke u ligaškim susretima svojih klubova, Atletico Madrida i Hull Cityja.

Španjolski prvak Atletico Madrid gostovao je u Valenciji u sklopu sedmog kola Primere te nakon samo 14 minuta gubio rezultatom 3:0, autogolom Mirande te golovima Gomesa i Otamendija.

U 29. minuti, nakon jedne obrane domaćeg vratara, najbrže je reagirao Mario Mandžukić i poslao loptu u mrežu za smanjenje vodstva na 3:1. S obzirom da je Siqueira krajem prvog dijela promašio kazneni udarac za Atletico, to je ostao i konačni rezultat susreta.

Mario Mandžukić odigrao je cijelu utakmicu za Atletico.

Hull City je u sedmom kolu Premiershipa ugostio Crystal Palace te do prednosti stigao u 60. minuti, kada je strijelac bio Diame.

Pobjedu domaćina potvrdio je Nikica Jelavić u 89. minuti, lijepom završnicom u protunapadu svoje momčadi u kojemu je proigran na polovici terena. Jelavić je također odradio svih 90 minuta.