Pogoci Šunjića i Lulića

Poraz Hrvatske U-19 u prvom susretu u Srbiji

24.02.2015.

U Staroj Pazovi odigrana je prva od dvije ovotjedne prijateljske utakmice U-19 selekcija Srbije i Hrvatske.

U-19: SRBIJA - HRVATSKA 4:2 (3:1)
Prijateljska utakmica, Stara Pazova.

Strijelci: 1:0 - Luković (29'), 2:0 - Desančić (30'), 2:1 - Šunjić (32'), 3:1 - Živković (38'), 3:2 - Lulić (46'), 4:2 - Živković (69')
Crveni karton: Dabro (59')

Hrvatska: Grbić (od 46' Marić), Maglica (od 77' Mikulić), Mamić (od 46' Bogdan), Šunjić (od 72' Bašić), Stolnik, Prce, Fiolić (od 80' Bilić), Bitunjac, Lulić (od 68' Vojković), Ćorić (od 84' Klarić), Dabro. Izbornik: F. Milin.

Hrvatska U-19 gostuje kod vršnjaka iz Srbije, a prvi je okršaj pripao domaćinima rezultatom 4:2.

Srbija je povela u 29. minuti, kada je Luković pogodio na povratnu loptu Živkovića s lijeve strane, a već iduće minute prednost je udvostručio Desančić nakon odbijene lopte u šesnaestercu.

No, Hrvatska je smanjila u 32. minuti. Ćorić je ubacio s desne strane, a na pravom se mjestu našao Šunjić i nogom pogodio za 2:1. Srbija je dva pogotka prednosti vratila u 38. minuti, nakon što je Grbić obranio kazneni udarac Živkoviću, no isti je igrač odbijenu loptu ipak pospremio u mrežu.

Za 3:2 pogodio je Lulić, koji je u 46. minuti sam izbio pred domaćeg vratara, a nakon isključenja Dabra, konačni je rezultat postavio Živković prebacivši Marića.

Idući susret istih protivnika igra se u četvrtak.