Dobitna hrvatska kombinacija

Dvostruki strijelac Frigan i asistent Vušković vodili Westerlo do pobjede u Liegeu

28.09.2024.

Hrvatski dvojac Frigan - Vušković predvodio je Westerlo u gostujućoj prvenstvoj pobjedi kod Standarda u Liegeu.

Westerlo je u devetom kolu belgijskog prvenstva slavio kod Standard Liegea 2:1, čime je prekinuo niz bez pobjede i upisao svoj četvrti trobod ove sezone, a oba je pogotka za pobjedu postigao mladi hrvatski napadač Matija Frigan.

Prvi je puta bio precizan već u šestoj minuti, a nakon izjednačenja Zeqirija s bijele točke, Frigan je u 64. minuti pogodio na asistenciju Luke Vuškovića.

Frigan je zamijenjen u sudačkoj nadoknadi, Vušković je igrao od početka do kraja, a u momčadi Ivana Leke u početnoj su postavi bili i Boško Šutalo i Marko Bulat.