Telki kup

Hrvatska u drugom nastupu remizirala s Mađarskom

18.08.2022.

Mlada hrvatska U-17 reprezentacija remizirala je s Mađarskom (2:2) u drugom nastupu na Telki kupu koji se održava u okolici Budimpešte.

Izabranici Roberta Jarnija su, baš kao i u prvoj utakmici protiv Turske koja je okončana identičnim rezultatom, došli do remija u uzbudljivoj završnici zahvaljujući pogotku Bartola Karduma u 90. minuti.

Prethodno su Mađari poveli u 7. minuti pogotkom Katone, dvije minute poslije domaći vratar obranio jedanaesterac Filipu Živkoviću, a rezultat izjednačio Noa Skoko u 36. minuti. Mađarskoj je novu prednost donio Varga (76’), a u već spomenutoj završnici Hrvatska ipak došla do remija.

Za Hrvatsku su igrali: Letica, Fridl (62’ Sopić), Sušak (62’ Skelin), Bikić (62’ Valinčić), Kujundžić (73’ Čalušić), Utrobičić, Baždarić (73’ Reić), Živković (46’ Babić), Skoko (73’ Žlibanović), Miljak (73’ Kardum), Rimac (46’ Majić).