WU-15 RAZVOJNI UEFIN TURNIR

Impresivnih 11:0 protiv Slovenije za kraj razvojnog turnira WU-15

29.08.2024.

Ženska reprezentacija uzrasta do 15 godina upisala je impresivnu pobjedu s visokih 11:0 protiv Slovenije za kraj razvojnog Uefinog turnira.

Hrvatska WU-15 reprezentacija predvođena izbornikom Božidarom Miletićem upisala je spektakularnu pobjedu 11:0 protiv Slovenije na terenu NK Trešnjevka.

Već do poluvremena Hrvatska je vodila 5:0. U 13. minuti sve je počelo pogotkom Stele Delišimunović, da bi niz do poluvremena nastavile Graciela Bubica, Ella Golubić s dva pogotka u samo devet minuta, potom Jana Vujičić za 5:0 pred odlazak na odmor. U drugom poluvremenu golijadu su nastavile Ena Madić, Antonia Dukan, Dora Marta Pecić, Nina Stazić, Zara Pavlak i još jednom Pecić.

HRVATSKA WU-15 - SLOVENIJA WU-15, 11:0

Stadion: NK Trešnjevka

Sutkinja: Sabina Bolić

Strijelkinje: Delišimunović 13', Bubica 26', Golubić 30', 39', Vujičić 45', Madić 49', Dukan 66', Pecić 75', 87', Stazić 80', Pavlak 83'

HRVATSKA

Negotić (Dukan 22'), Čikvar (Surjan 36'), Bubica (Nikšić 46'), Delišimunović (Stazić 46'), Vujičić, Rajič (Pirija 46'), Fiškuš (Pecić 75'), Madić (Pavlak 60'), Golubić (Valentić 46'), Škrlec, Jonjić (Kolarik 46')

SLOVENIJA

Špindler (Škodnik 60'), Strajnar (Pirc 60'), Bratina (Motore 46'), Grm (Rose 46'), Krajnc (Čeč 60'), Velišček, Drvenkar (Filipčič 17'), Gerželj (Majcenović 46'), Pintar, Govedič (Zlodej 68'), Muratović

Tijekom Uefina razvojnog turnira, Hrvatska WU-15 reprezentacija upisala je samo poraz od Poljske, a potom slavila protiv Walesa i Slovenije.