INTERNACIONALNI PRIJATELJSKI TURNIR

Hrvatska U-18 reprezentacija poražena od Poljske

04.09.2024.

Hrvatska reprezentacija do 18 godina izgubila je od Poljske u prvom susretu internacionalnog prijateljskog turnira.

Momčad Marijana Budimira poražena je od Poljske rezultatom 2:1 u susretu koji je igrao na stadionu u Čakovcu.

U 44. minuti priliku za vodstvo dobila je Hrvatska preko kaznenog udarca, no Mislav Ćutuk nije ga realizirao. Samo minutu kasnije gosti su poveli preko Jakuba Adkonisa. Hrvatska je izjednačila na 1:1 u 66. minuti preko Petra Andrića, no u 77. minuti konačnih 2:1 postavlja strijelac prvog pogotka za Poljsku, Adkonis.

7. rujna od 11 sati u Domašincu slijedi utakmica protiv Južne Koreje, a 10. rujna od 15 sati utakmica protiv Ujedinjenih Arapskih Emirata.

HRVATSKA U-18 - POLJSKA U-18, 1:2