INTERNACIONALNI PRIJATELJSKI TURNIR

Visoka pobjeda U-19 reprezentacije protiv Južne Koreje

04.09.2024.

Hrvatska U-19 reprezentacija upisala je visoku pobjedu protiv reprezentacije Južne Koreje 5:1 u Nedelišću na internacionalnom prijateljskom turniru.

U 23. minuti za vodstvo Hrvatske zabio je kapetan Sergej Levak koji je bio strijelac i u 39. minuti. Za 3:0 Jakov Bilajac zabija pred odlazak na poluvrijeme, a preostala dva pogotka postigao je Miloš Jovičić u 54. i 62. minuti. Utješni gol za Južnu Koreju pao je u 90. minuti pogotkom Kima Yunha.

HRVATSKA U-19 - JUŽNA KOREJA U-19, 5:1

Stadion: Domašinec
Sudac: Marko Dergez
Strijelci: Levak 23', 39', Bilajac 45', Jovičić 54', 62', Yunho 90'

HRVATSKA

Levak, Jakac, Skoko, Bilajac, Rajić, Ćalušušić, Magđinski, Butić, Hodak, Zebić, Puljić

JUŽNA KOREJA

Kyeongtaek, Donghwi, Jeongbeom, Jaehyung, Hyeonoh, Yunkwon, Jiho, Seunghyun, Kyeong, Junseo, Soohyung

Hrvatska U-19 reprezentacija sljedeću utakmicu igra 7. rujna od 16:45 sati u Koprivnici protiv Engleske te 10. rujna od 11 sati u Nedelišću protiv Italije.